ID e Pronës : 1471

Në Shitje 60,000€ - Banesa, Prona Banimi
66 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit, (Banseave te Bardha, afer Stacionut te Autobusave 4), me sipërfaqe 66m2 kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e renovuar.

Ndertim i vjeter
Çmimi : 60.000€.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme