ID e Pronës : 7616

Në Shitje 58,000€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi Banesat e Bardha, te Pozhegu Brodhers), me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka garazhen e vete, ka ashensor, ka ujë 24H. Banesa shitet me mobile Kontrata bëhet të noteri, me flet Poseduse.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 58.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349.

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme