ID e Pronës : 1813

Në Shitje 83,000€ - Banesa
71 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (te Parku i Qytetit, afer pompes), me sipërfaqe 71m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon me 10m2 dhe korridor. Objekti është me leje ndertimi.

Ndertim i ri.
Çmimi: 83.000€.

+377/ 44245454 (Viber)

044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme