ID e Pronës : 5288

Në Shitje 73,000€ - Banesa
71 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Shkolles Fillore Pavarsia), me sipërfaqe 71m2 plus 56m2 Teras, kati i 1-rë (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin , 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është ndërtim i Art Komstrakshën, me flet poseduse. Banesa ka ujë 24H, Parking rrugor.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 73.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme