ID e Pronës : 4968

Në Shitje 56,000€ - Banesa
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet Banesa 2 dhomëshe në lagjen Emshir (Objekti i Lesnes), me sipërfaqe 71m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Me dukumenta në rregull. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 56.000€.

+377/ 44245454 Viber.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme