ID e Pronës : 9776

Në Shitje 37,000€ - Banesa
75 75 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Rrethi i Fushë Kosovës, rruga për Pejë) me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon,shpajz, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 37000€. I negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme