ID e Pronës : 1308

Në Shitje 55,000€ - Banesa, Prona Banimi
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (kompleksi i Tretise), me sipërfaqe 75m2 kati 8-të (me lift). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Ndërtim i ri, ujë 24H, parking rrugor, e gatshme për banim.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 55.000€
+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme