ID e Pronës : 10185

Në Shitje 730€  
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi Standardin, te Pozhegu Brodhers) me sipërfaqe 75m2, kati Përdhese. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Fund të Vitit 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 730€/ M2. I negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme