ID e Pronës : 3703

Në Shitje 28,000€ - Banesa
77.5 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (të Bresja), me sipërfaqe 77.5m2, kati i 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa perfundon ne qershor 2018.

Ndertim i ri.
Çmimi: 28000€

+37744245454(VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme