ID e Pronës : 6077

Në Shitje 80,000€ - Banesa
77 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Mbi Menxa e Studentav), me sipërfaqe 77m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka pamjen nga Lindja dhe nga Perendimi.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 80.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme