ID e Pronës : 1292

Në Shitje 1,300€ për m2 - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe, në  lagjen Bregun e Diellit ,( përballë ambulantes), me sipërfaqe 78.19 m2 kati 1-rë.  Përbëhet prej sallonit dhe kuzhinës, dy dhoma të gjumit, banjo dhe ballkonit. Banesa ka 24/7 ujë dhe nxemje qendrore Banesa është komplet e mobiluar po ashtu shumë e përshtatshme sidomos për zyrë, ordinancë apo edhe për ndonjë biznes tjetër të vogël.

 

Ndërtim i vjetër.

Çmimi për metër katror 1300 Euro. Çmimi i diskutueshëm.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme