ID e Pronës : 5326

Në Shitje 59,000€ - Banesa
79 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Euleksit, përball Spitaleve, te Vëllëzerit Asllani), me sipërfaqe 79m2, kati i 2-të.  Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor. Ndërtim i Vllëzeit Asllani. Kontrata bëhet te Noteri. Banesa përfundon në Mars 2018.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 59.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme