ID e Pronës : 9972

Në Shitje 38,500€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Bresja, përball Komunes se re, te Model Sllovenia) me sipërfaqe 79.31m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon,shpajz, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora. me pamje ka lindja, përball Ambullantes, pamje përfekte Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 38500€. I negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme