ID e Pronës : 1095

Në Shitje 61,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Shkolles Pavarsia, rruga Muharrem Fejza), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallona me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballko dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, lift. Parakontrata bëhet te Noteri.
Ndertim i Ri.
Çmimi: 61.000€.

+377/44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Agjenti Kosova Immobilien

  • Zyre : +381 38 248 165
  • Mobil : +377 44 24 54 54


Mësoni më Shumë

Kontakti

Loading...

Prona të Ngjashme