ID e Pronës : 13223

Në Shitje 40,000€  
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(afër Komunës së re Bresje),
Me sipërfaqe 80m2, kati 2-të.
Renditja:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Shpajz Dhe korridor.

Banesa e Gatshme me Flete Poseduse.

Çmimi: 40.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme