ID e Pronës : 5378

Në Shitje 38,500€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno, mbrapa Vivës së Vjetër), me sipërfaqe 80m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H, ka pamje në përëndim. Ndertim i Model Sllovenis, përfundon në mars 2018.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.500€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme