ID e Pronës : 1491

Në Shitje 81,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe me sipërfaqe 80m2, kati 4-tër, në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, wc, 2 ballkona dhe 2 korridora. Banesa është komplet e renovuar.

 

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 81.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme