ID e Pronës : 4904

Në Shitje 60,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Përball Qelsi Point), me sipërfaqe 80m2 kati 6-të (me lift) . Banesa ka sallon me kuxhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 60.000€.

 

+377/ 44443349(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme