ID e Pronës : 4602

Në Shitje 70,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbrapa Maks-it) me sipërfaqe 82m2, kati 1-rë. Banes ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 70.000

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme