ID e Pronës : 9190

Në Shitje 37,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Bresja, afër Komunes se re, te Model Sllovenia) me sipërfaqe 82m2, kati  2-të. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon,shpajz, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon Shtator 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 37000€. I negocjushem.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme