ID e Pronës : 13156

Në Shitje 65,600€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kalabri, (Afer Kullave te Arabve,te Model Sllovenia) me sipërfaqe 82m2, kati 4-rë (2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi: 65.600€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme