ID e Pronës : 1804

Në Shitje 83,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodon (Përball Parkut të Qytetit, te Lapidari Isa Kastrati), me siperfaqe 83m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 83.000€.

044245454
+41764655578
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme