ID e Pronës : 5450

Në Shitje 54,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Objekti Hoxha Grup), me sipërfaqe 83m2, kati 9-të (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa përfundon në fund të vitit 2018. Parakontrata bëhet të Noteri.

 

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 54.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme