ID e Pronës : 1460

Në Shitje 87,000€ - Banesa, Prona Banimi
84 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe, në lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 84m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo 2 ballkona dhe korridor.
Shitet komplet e Mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 87.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme