ID e Pronës : 13647

Në Shitje 85,500€ - Banesa
85.25 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Rrugen Isa Katrati (afër Parkut të Qytetit), me sipërfaqe 85.25m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa Përfundon në Vitin 2022.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 85.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme