ID e Pronës : 7218

Në Shitje 60,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

 

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Kalabria (te Kullat e Arabve), me sipërfaqe 85m2, kati 1-rë (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka lift, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa ështe e gatshme per banim, me dokumenta në rregull.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 60.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme