ID e Pronës : 9890

Në Shitje 52,500€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Kalabri, (te Kullat e Arabve, përball Max-it), me sipërfaqe 85m2, kati 10-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Ka ujë 24H, nxemje qëndrore, ka parking rrugor , ka ashensor. Kontrata bëhët të Avokati.

Çmimi: 52.500€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme