ID e Pronës : 6409

Në Shitje 34,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Te Viva e vietër), me sipërfaqe 85m2, kati i 7. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa perfundon ne fund te vitit 2018.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 34.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme