ID e Pronës : 5767

Në Shitje 99,000€ - Banesa
86 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit (Të posta, Banesat e kuqe), me sipërfaqe 86m2, kati Përdhese. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e rinovuar, me nxemje qëndrore, pamjen nga Jugu, parking rrugor. Banesa është e pershtashme për banim.

 

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 99.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme