ID e Pronës : 13765

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Spitalit Prishtina e Re(Kompleksi Ariani), me sipërfaqe 86m2, kati 4-tër.
📌Me Super Çmim.
Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸2 Dhoma të gjumit,
🔸Banjo
🔸Ballkon
🔸Korridor dhe shpajz.
Banesa është e Gatshme për Banim
Kontrata bahet te Noteri.
+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme