ID e Pronës : 5207

Në Shitje 70,000€ - Banesa
88 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të Princesha), me sipërfaqe 88.37m2, kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridior. Banesa është e gatshme për banim.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 70.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme