ID e Pronës : 1149

Në Shitje 46,000€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (Bresje, Te Përparimi, afër Komunes se re), me siperfaqe 89m2, kati 4-tër(me lift). Banesa ka dhomë dite, kuzhinë me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona dhe 2 korridora. Banesa është e gatshme per banim, ka ujë 24H, ka lift, parking rrugor, kontrata bëhet te Noteri. Ndërtim i Përparimit. Kontrata bëhet te Noteri, me flet poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 46.000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme