ID e Pronës : 5379

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
89 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkollës Mihail Grameno, mbrapa Vivës së Vjetër), me sipërfaqe 89m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H, ka 2 Ashensora. Ndërtim i Model Sllovenis, përfundon në mars 2018.

 

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: Sipas marrëveshjes.

 

+37744443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme