ID e Pronës : 1681

Në Shitje 72,500€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentav, përball OSBE-së te VIVA Fresh) me sipërfaqe 90m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 ballkona, korridor, banjo dhe shpajz. Banesa është komplet e mobiluar.

Ndërtim i Ri.
Çmimi: 75.000€ /Me mobile.
Çmimi: 72.500€ / Pa mobile.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme