ID e Pronës : 6293

Në Shitje 45,000€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno, te Cima Konstrakshen ), me sipërfaqe 90m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpaj, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa ka Flet Poseduse,

Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme