ID e Pronës : 1795

Në Shitje 66,000€ - Banesa
91 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1(afër Fitores), me sipërfaqe 91m2, kati 4-tër. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. E gatshme për banim. Me dokumenta ne rregull, shitet pa mobile.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 66.000€.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme