ID e Pronës : 10903

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( Bresje, afër Komunes se re), me sipërfaqe 92.85m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon, shpajz, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora. E gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 41.000€. I negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme