ID e Pronës : 1293

Në Shitje 58,000€ - Banesa, Prona Banimi
92 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banes 3 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit, mbi banesat e bardha afër sh.f. Iliria, me sipërfaqe 93m2 + 20m2 ballkon, kati 6-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 shpajza, 2 ballkona të mdhenjë dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 58.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme