ID e Pronës : 5175

Në Shitje 45,000€ - Banesa
94 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Vives së  vjetër), me sipërfaqe 94m2, kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjimit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me flet poseduse. Shitet me mobilje.

 

 

Ndertim i Ri
Çmimi: 45.000€.

+377/ 44443349 Viber.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme