ID e Pronës : 5714

Në Shitje 85,000€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit (Rr. Helmi Rakovci, afër Sh.f. Ismail Qemaili) me sipërfaqe 95m2, kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me mobilie, ka nxemje qendrore, vendparking, ka alarm, klim, ujë 24h. Kontrat bëhet te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 85.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë