ID e Pronës : 1366

Në Shitje 87,000€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi (ne Afersi te Ambasades se re Amerikane, pran rruges AHMET KRASNIQI), me sipërfaqe 95m2 kati 4-tër. Banesa ka Sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka ujë 24H, ka lift, parakontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 87.000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme