ID e Pronës : 11772

Në Shitje 470€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Komunës së re), me sipërfaqe 95m2 kati 4-rë . Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi, shpajz , 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 lifta, ujë 24h, parking rrugor. Banesa është e garshme per banim. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 470€/Për m2. I Negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme