ID e Pronës : 1234

Në Shitje 67,500€ - Banesa
96 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (afër STANDARD-it, kompleksi Dielli), me sipërfaqe 96m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, ka ujë 24H, ka kuzhinën të montuar, dhe është e gatshme për banim.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 67.500€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme