ID e Pronës : 8014

Në Shitje 47,000€ - Banesa
97 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te  kompleksi Arditi Grup) me sipërfaqe 97m2, kati i 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Mars 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 47.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme