ID e Pronës : 8805

Në Shitje 74,000€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Emshir, Kalabri (afër Kullave të Arabve, te Fitorja) me sipërfaqe 98m2m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, ndertim i Art Invest. Shitet me Garazh. Banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Mars 2020. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: SIpas Marreveshjes.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme