ID e Pronës : 2008

Në Shitje 49,000€ - Banesa
79 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomshe në Fushë Kosovë (përball Apollonia 2, objekt i Tregtis), me sipërfaqe 75m2-neto, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shitet komplet e mobiluar, me pamje nga rruga kryesore, ka ujë 24H, parking të mjaftuëshem rrugor. Ndërtim i Tregtis, me bartje te prones te noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme