ID e Pronës : 2092

Në Shitje 45,000€ - Banesa
76 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomshe në Fushë Kosovë (te Molla e kuqe), me sipërfaqe 76m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trepezari, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta në rregull, ka parkim rrugor të mjaftueshm. Banesa shitet e mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi:45.000€.

+377 44 44 33 49 (Viber)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme