ID e Pronës : 2194

Në Shitje 77,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomshe në lagjen Aktash (te Davidofi), me sipërfqe 78m2, kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka uj 24H.

Ndertim i ri.
Çmimi: 77.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme