ID e Pronës : 4528

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
100 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Aktash (Afër Servisit Ibra) me sipërfaqe 100m2 kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa përfundon në Qershor 2018, Ndërtim i Asi Compani. Marrim vetur  Kompenzim.
Ndertim i ri.
Çmimi: Sipas Marveshjes.
+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme