ID e Pronës : 7401

Në Shitje 42,500€ - Banesa
106 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga Dardania, afër shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 106m2,  kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 1 ballkon, dhe korridor. Banesa përfundon në qershor 2019, ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora. Me dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi:42.500 € I negucjushem.

+383/44245454(VIBER).

044245454 Rexha

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme